Szkolenia i kursy

Jeśli jesteś pasjonatem Gór Świętokrzyskich i Sandomierza, to zapisz się na kurs przewodnika świętokrzyskiego i sandomierskiego. Na naszych zajęciach zgłębisz wiedzę z historii, zabytków i przyrody tego rejonu, do którego zarazimy Cię pasją. Po zdanych egzaminach zapewnimy dużą ilość zleceń przewodnickich.

Jeśli Twoją pasją jest podróżowanie, a o polskich oraz zagranicznych skarbach turystycznych wiesz tyle, co niejedna encyklopedia, może chciałbyś zostać pilotem wycieczki? W ten sposób połączysz zamiłowanie do zwiedzania z zarabianiem pieniędzy. Zapoznaj się naszą ofertą, gdzie znajdziesz weekendowe szkolenia i kursy w Kielcach przygotowujące do zawodu pilota.

Program naszych szkoleń jest bogaty i dokładnie przemyślany po to, by jak najlepiej przygotować uczestników do przekazywania wiedzy innym. Będziesz mógł dzielić się informacjami na temat atrakcyjnych turystycznie miejsc na mapie Polski i świata. Podczas kursów zapewnimy Ci wszystkie niezbędne materiały do nauki.

Rozpoczniemy od przekazania istotnych informacji dotyczących tego czym jest impreza turystyczna. Uczymy o geografii Polski, Europy i świata, ponieważ wierzymy, że wiedza na ten temat to bardzo ważne podstawy. Dowiesz się również na czym polega oprowadzanie grupy i czym powinno się charakteryzować, by uczestnicy byli aktywnymi słuchaczami. Nauczysz się również jak ciekawie animować czas wolny.


Góry Świętokrzyskie
Sandomierz i Kielce 

Zostań pilotem wycieczek zagranicznych!
Odkrywaj świat i spełniaj swoje marzenia.