Agencja Turystyki Geo Travel

Zorganizujemy każdą wycieczkę i wyjazd firmowy!
Najlepszy, wyjątkowy i dostosowany do Twoich oczekiwań.

Kim jesteśmy?

Od początków działalności Agencji Turystycznej GEO Travel zorganizowaliśmy ponad tysiąc imprez i wycieczek. Dzięki czemu jesteśmy liderem turystyki przyjazdowej w Góry Świętokrzyskie, Sandomierza i na Ziemię Lubelską. Na rynku organizacji imprez integracyjnych i wycieczek po Polsce i w Europie działamy od 14 lat. W 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI za wybitne osiągnięcia dla turystyki.
Organizujemy eventy i wycieczki regionalne, między innymi: gry miejskie, nocne zwiedzanie miast, animacje pobytu, kuligi. Nie zapominamy również o propozycjach wycieczek i wyjazdów integracyjnych po Polsce, Europie. Nasze wydarzenia są niepowtarzalne, a co najważniejsze, dostosowane przede wszystkim do Twoich życzeń. Nie boimy się nowych kierunków podróży - jeździmy z naszymi turystami wszędzie tam, gdzie jest na to zapotrzebowanie.
Zaufali nam klienci indywidualni, firmy, instytucje, urzędy, stowarzyszenia, uniwersytety trzeciego wieku, związki emerytów, grupy kadry nauczycielskiej. To, co Nas wyróżnia spoza konkurencji to fakt, że wszystkie imprezy są zawsze "szyte na miarę". Zorganizujemy każdą imprezę firmową, wycieczkę, pobyt integracyjny. 

 

Zespół

JACEK DOPIERALSKI

Właściciel Agencji Turystyki Geo Travel. Wyróżniony prestiżową nagrodą WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. To na nim spoczywa cała odpowiedzialność za najważniejsze sprawy firmy, odpowiedzialność za koordynacje działań, obsługę, zaplecze logistyczne i powodzenie powierzonych zadań. Profesjonalista. Czuwa, aby każde zlecenie było wykonane w terminie i z należytą starannością. Autor najnowszego przewodnika turystycznego: Góry Świętokrzyskie, Sandomierz. Instruktor świętokrzyskiego przewodnictwa.  Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku: geografia. Regionalista, krajoznawca, czynny przewodnik terenowy po świętokrzyskim, Sandomierzu i Ziemi Lubelskiej. Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Prywatnie posiadacz 1 kyu Ju jitsu. 
jdopieralski@geotravel.com.pl

EWELINA CIOS

Specjalista ds turystyki, pracownik Agencji Turystyki Geo Travel, przewodnik po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Na Ewelinie spoczywa odpowiedzialność na pracy operacyjnej biura. Oferty, kalkulacje, rezerwacje - to jej żywioł! Świetnie współpracuje z kontrahentami i klientami biura. Prywatnie interesuje się turystyką a szczególnie jej ukochaną krainą - Ponidziem!
ecios@geotravel.com.pl

MAREK PUCIŃSKI

Wspaniały przewodnik po Górach Świętokrzyskich i Sandomierzu. Instruktor przewodnictwa. Pasję do regionu odziedziczył po swojej mamie  - przewodniczce.Chodząca skarbnica wiedzy. Znawca historii II Wojny Światowej. 
Zdobył, ale nie w pojedynkę, tylko z turystami - Koronę Gór Świętokrzyskich.  Kocha przyrodę i zwierzęta. Pasjonat fotografii.

EDYTA KWIECIEŃ

Świetna przewodniczka świętokrzyska i po Sandomierzu. Uwielbiana przez grupy za empatię, wiedzę. Z pasją opowiada o zabytkach i historii Gór Świętokrzyskich. Uwielbia pracować z grupami dzieci i młodzieży.

MARTA WOLNY BOŚ

Przewodnik świętokrzyski, przewodniczka po Sandomierzu. Specjalistka od Szydłowa - jej ukochanego miasta.
Czasami jest czarownicą, która na swoim niezawodnym środku lokomocji - miotle przelatuje na Łysą Górą. 
Świetna pilotka wycieczek, pojedzie wszędzie z grupą, gdzie jej każą:)

ŁUKASZ KALETA

Przewodnik świętokrzyski, pilot wycieczek zagranicznych, instruktor turystyki rowerowej.Pokonał pieszo tysiące kilometrów górskich szlaków od Beskidu Śląskiego po Bieszczady.Uwielbia rower, jeżdzi nim wszędzie i o każdej porze roku. Zdecydowanie lubiany przez czarownice:)
Znany wokalista muzyki HIP HOP, zwany jako Luxon. 

MARIA SKORUPA

Mieszkanka Zawichostu. Przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Uwielbia oprowadzać turystów po Królewskim Mieście, za dnia i w trakcie nocnego zwiedzania Sandomierza. Jej pasją jest śpiew i twórczość ludowa. Z zawodu zajmuje się liczbami - jest księgową. 

SŁAWOMIRA JAMBOR

Wspaniała przewodniczka świętokrzyska i sandomierska.  
Nauczycielka geografii, pasjonatka przyrody. 
Uwielbia geologiczne rezerwaty woj. świętokrzyskiego. 


MAGDALENA NOWAK

Przewodnik świętokrzyski i po Sandomierzu. Licenjonowana pilotka wycieczek. Mieszkanka Małogoszcza. 
Z wykształcenia historyk, zawodowo zajmuje się kadrami. Widywana od czasu do czasu jako czarownica, przelatująca nad Górami Świętokrzyskimi:)

STANISŁAW MAZUR

Przewodnik świętokrzyski i po Sandomierzu. Mieszkaniec Oleśnicy koło Staszowa. Nasz super piechur, zdobywca Korony Gór Świętokrzyskich i Korony Gór Polski. Uczestnik wielu pieszych maratonów. Pokonał z łatwością kilkadziesiąt tras, nawet tych do 100 km.  Z zawodu emerytowany bankowiec i samorządowiec.

AGNIESZKA WIĄCEK

Przewodnik świętokrzyski i po Sandomierzu. Mieszkanka Kielc. Uwielbia szlaki Gór Świętokrzyskich, które przemierzyła wszerz i wzdłuż. 
Zapalona rowerzystka. Z wykształcenia geografka, z zawodu księgowa. 

MATEUSZ RAJCA

Przewodnik świętokrzyski, sandomierski. Pilot wycieczek zagranicznych. 
Mieszkaniec Ponidzia, a dokładnie Buska Zdrój.
Z wykształcenia prawnik. Uwielbia pracować z turystami. Nie straszne mu jechać tam, gdzie jeszcze nigdy w życiu nie był. 

KATARZYNA KWIECIŃSKA

Świetna przewodniczka po Górach Świętokrzyskich i Sandomierzu. Z wykształcenia geograf. Pochodzi z Ponidzia, mieszka w Kielcach. 
Uwielbia przede wszystkim wędrówki rowerowe. Z turystami pokonała tysiące świętokrzyskich szlaków.......

Anna Plichta - przewodnik świętokrzyski
ANNA MOLENDA

Przewodnik świętokrzyski i po Sandomierzu, pilot wycieczek. Absolwentka turystyki. Mieszka w Starachowicach. W letnie weekendy oprowadza grupy w ramach projektu Świętokrzyski Free Tour. Uwielbia wędrować górskimi szlakami. Pokonała setki kilometrów świętokrzyskich szlaków i bieszczadzkich połonin.....Kochana przez grupy za uśmiech i empatię.....Prywatnie lubi słuchać rocka.....

Barbara Długosz - Geo Travel
BARBARA DŁUGOSZ

Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Mieszkanka Stalowej Woli. Uczy języka polskiego w LO. 
Uwielbia czytać książki, podróżować i spotykać się ze swoimi turystami w Królewskim Mieście - Sandomierzu.

DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz do największego i najlepszego teamu przewodników świętokrzyskich i po Sandomierzu.
Czekamy na Ciebie. Geo Travel