Agencja Turystyki Geo Travel

Zorganizujemy każdą wycieczkę i wyjazd firmowy!
Najlepszy, wyjątkowy i dostosowany do Twoich oczekiwań.

Kim jesteśmy?

Od początków działalności Agencji Turystycznej GEO Travel zorganizowaliśmy ponad tysiąc imprez i wycieczek. Dzięki czemu jesteśmy liderem turystyki przyjazdowej w Góry Świętokrzyskie, Sandomierza i na Ziemię Lubelską. Na rynku organizacji imprez integracyjnych i wycieczek po Polsce i w Europie działamy od 12 lat. W 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI za wybitne osiągnięcia dla turystyki.
Organizujemy eventy i wycieczki regionalne, między innymi: gry miejskie, nocne zwiedzanie miast, animacje pobytu, kuligi. Nie zapominamy również o propozycjach wycieczek i wyjazdów integracyjnych po Polsce, Europie. Nasze wydarzenia są niepowtarzalne, a co najważniejsze, dostosowane przede wszystkim do Twoich życzeń. Nie boimy się nowych kierunków podróży - jeździmy z naszymi turystami wszędzie tam, gdzie jest na to zapotrzebowanie.
Zaufali nam klienci indywidualni, firmy, instytucje, urzędy, stowarzyszenia, uniwersytety trzeciego wieku, związki emerytów, grupy kadry nauczycielskiej. To, co Nas wyróżnia spoza konkurencji to fakt, że wszystkie imprezy są zawsze "szyte na miarę". Zorganizujemy każdą imprezę firmową, wycieczkę, pobyt integracyjny. 

 

Zespół

Jacek Dopieralski - Geo Travel
JACEK DOPIERALSKI

Właściciel Agencji Turystyki Geo Travel. Wyróżniony prestiżową nagrodą WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. To na nim spoczywa cała odpowiedzialność za najważniejsze sprawy firmy, odpowiedzialność za koordynacje działań, obsługę, zaplecze logistyczne i powodzenie powierzonych zadań. Profesjonalista. Czuwa, aby każde zlecenie było wykonane w terminie i z należytą starannością. Autor najnowszego przewodnika turystycznego: Góry Świętokrzyskie, Sandomierz. Instruktor świętokrzyskiego przewodnictwa.  Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku: geografia. Regionalista, krajoznawca, czynny przewodnik terenowy po świętokrzyskim, Sandomierzu i Ziemi Lubelskiej. Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Prywatnie posiadacz 1 kyu Ju jitsu. 
jdopieralski@geotravel.com.pl

Ewelina Cios
EWELINA CIOS

Specjalista ds turystyki, pracownik Agencji Turystyki Geo Travel, przewodnik po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Na Ewelinie spoczywa odpowiedzialność na pracy operacyjnej biura. Oferty, kalkulacje, rezerwacje - to jej żywioł! Świetnie współpracuje z kontrahentami i klientami biura. Prywatnie interesuje się turystyką a szczególnie jej ukochaną krainą - Ponidziem!
ecios@geotravel.com.pl

Anna Plichta - przewodnik świętokrzyski
ANNA MOLENDA

Przewodnik świętokrzyski i po Sandomierzu, pilot wycieczek. Absolwentka turystyki. Mieszka w Starachowicach. W letnie weekendy oprowadza grupy w ramach projektu Świętokrzyski Free Tour. Uwielbia wędrować górskimi szlakami. Pokonała setki kilometrów świętokrzyskich szlaków i bieszczadzkich połonin.....Kochana przez grupy za uśmiech i empatię.....Prywatnie lubi słuchać rocka.....

Edyta Kwiecień - Geo Travel
EDYTA KWIECIEŃ

Świetna przewodniczka świętokrzyska. Uwielbiana przez grupy za empatię, wiedzę. Z pasją opowiada o zabytkach i historii Gór Świętokrzyskich. Uwielbia pracować z grupami dzieci i młodzieży.

MAREK PUCIŃSKI

Wspaniały przewodnik po Górach Świętokrzyskich i Sandomierzu. Pasję do regionu odziedziczył po swojej mamie  - przewodniczce.
Chodząca skarbnica wiedzy. Uwielbia historię II Wojny Światowej. 
Doskonale zna wszystkie świętokrzyskie szlaki.  Kocha przyrodę i zwierzęta. Pasjonat fotografii

Barbara Długosz - Geo Travel
BARBARA DŁUGOSZ

Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Mieszkanka Stalowej Woli. Uczy języka polskiego w LO. 
Uwielbia czytać książki, podróżować i spotykać się ze swoimi turystami w Królewskim Mieście - Sandomierzu.

SŁAWOMIRA JAMBOR

Wspaniała przewodniczka świętokrzyska i sandomierska.  
Nauczycielka geografii, pasjonatka przyrody. 
Uwielbia geologiczne rezerwaty woj. świętokrzyskiego. 


KATARZYNA KWIECIŃSKA

Świetna przewodniczka po Górach Świętokrzyskich i Sandomierzu. Z wykształcenia geograf. Pochodzi z Ponidzia, mieszka w Kielcach. 
Uwielbia przede wszystkim wędrówki rowerowe. Z turystami pokonała tysiące świętokrzyskich szlaków.......