Wyjątkowe wydarzenia dla Twojej firmy

Nie boimy się wyzwań! Zorganizujemy każdą imprezę firmową!

 
Chcesz zorganizować wyjątkowe wydarzenie dla Twojej firmy? Zobacz poniższe przykłady.
Pamiętaj jednak, to tylko namiastka tego co możemy zorganizować. Działamy w całej Polsce i Europie. Naszą specjalnością są lokalne eventy w Górach Świętokrzyskich, Sandomierzu i na Ziemi Lubelskiej.

INTEGRACJA W PLENERZE - ZIEMIA, WODA, POWIETRZE

GRY MIEJSKIE/GRY TERENOWE

W organizowanych grach zawsze staramy się aby była widoczna wzajemna współpraca, aby bazowały na współpracy obu płci tzw. „woman friendly”, zaangażowanie, wspólne przeżywanie. Oparte są one na scenariuszach z wplecioną fabułą. Podczas całej gry nasi instruktorzy i animatorzy wspomagają graczy, często utożsamiają się z postaciami i fabułą gry. Staramy się wyeksponować zespołowe rozwiązania problemów, role grupowe (wyłonienie kapitana, koordynatora), kreatywność uczestników, współpracę ale i dobrą zabawę. Nasze gry prowadzimy w miastach, okolicy hotelu w którym przebywa grupa, w pobliskim terenie.

WARSZTATY OUTDOOR

Mosty linowe, pajęczyny, wspinaczka, mini poligon wrażeń, multidyscyplinarny orienteering, zadania z zastosowaniem technik wysokościowych, olimpiada sportów nietypowych, strzelnica.

EKSPEDYCJE SPEOLOGICZNE

Eksploracja świętokrzyskich jaskiniach oraz naturalne ścianki wspinaczkowe na kieleckiej Kadzielni, Górze Zelejowej, Stokówce. Ekspedycja i wspinaczka pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

SPŁYWY KAJAKOWE

To idealny pomysł na imprezę firmową. Przepiękne szlaki kajakowe i nowoczesne kajaki to sposób na udany.

TEMATYCZNE RAJDY PIESZE Z ANIMACJAMI

W POSZUKIWANIU ŚWIĘTOKRZYSKICH CZAROWNIC

Rajd pieszy na trasie Święta Katarzyna – Kakonin – Huta Szklana ( serce Łysogór). W czasie całodniowego rajdu będzie okazja zdobyć Łysicę – najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich i spotkać się z postaciami z legend świętokrzyskich: czarownice, guślarki, zbóje...

ZWIEDZANIE WINNICY WRAZ Z DEGUSTACJĄ WINA LOKALNEGO

WINNICA SANDOMIERSKA
Winnica niedaleko Sandomierza. O areale 1 ha powstała w 2010 roku, uprawiane są tam: Regent, Cabernet Cantor, Marechal Foch, Riesling. Właściciel winnicy Marceli Małkiewicz, winiarską pasję odziedziczył po przodkach..... Zwiedzanie winnicy, degustacja win.

Kuligi

ŚWIĘTOKRZYSKIE KULIGI

To wspaniała zimowa integracja. Przez lasy i pola najstarszych polskich gór - Gór Świętokrzyskich.
Na zakończenie kuligu ognisko z przepysznymi pieczonymi kiełbaskami i grzanym winem.

WYCIECZKI REGIONALNE

Najbardziej znane miejsca woj. świętokrzyskiego i lubelskiego

Nasi licencjonowani i doświadczeni przewodnicy zabiorą Państwa w najbardziej znane miejsca woj. świętokrzyskiego i lubelskiego. Opowiedzą o atrakcjach turystycznych z wielką pasją i zaangażowaniem. Pokażemy piękny Sandomierz, Kielce, Święty Krzyż, Krzyżtopór, Kazimierski Trójkat Turystyczny, Lublin, Zamość i wiele, wiele innych miejsc. Obsługujemy grupy zagraniczne. Nasi przewodnicy biegle władają wieloma językami.

IMPREZY W HOTELU

WIECZORY REGIONALNE

Świętokrzyskie bajanie

Jest to świetna zabawa integracyjna w tym gry i zabawy naszych przodków, pogawędka na temat dawnych staropolskich zwyczajów z udziałem widowni, loty na mietle dla Pań, zawody dla Panów...poprowadzona przez prawdziwego świętokrzyskiego chłopa lub prawdziwego świętokrzyskiego zbója.

Świętokrzyskie loty z czarownicami.....

zabawa integracyjna ze świętokrzyskimi czarownicami, które przybliżą tradycję i legendy związane z regionem świętokrzyskim, konkursy…

Występ regionalnej kapeli
Świetna zabawa integracyjna. Przy ludowych i nie tylko rytmach każda grupa świetnie się bawi.

FIRMOWE TELETURNIEJE

Zorganizujemy dla Ciebie profesjonalny turniej – Czy znasz nasz kraj? Poczujesz się jak w telewizyjnym studiu. Masz sporą wiedzę, wykaż się i zgarnij główną nagrodę.

POKAZ JAPOŃSKIEJ SZTUKI WALKI JU JITSU Z WARSZTATAMI SAMOOBRONY

Udział w warsztatach sztuki samoobrony prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów JU JITSU i innych sztuk walki. Nauczymy Cię podstawowych chwytów, które pomogą Ci cało wyjść z każdej opresji. Wspólna rozgrzewka i ćwiczenia zespołowe to wspaniały sposób zintegrowania grupy.
Zorganizujemy Twoją imprezę firmową!
Napisz do Nas!