logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: biuro@geotravel.com.pl


Szczegóły wycieczki Geo Travel

Znajdź ofertę:


Wyjazd:


Powrót:


Ilość dorosłych:


Ilość dzieci:


Wyżywienie:


Bilety wstępu:

Szczegóły wycieczki - Zagraniczne

Paryż

Wyjazd: 2019-04-18

Powrót: 2019-04-22

Cena od osoby brutto: 1450.00 zł

DZIEŃ 1

Zbiórka w godzinach porannych, przejazd przez Niemcy do Paryża.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Rozpoczęcie zwiedzania od najstarszej części miasta: Wyspy La Cite, gdzie zobaczymy słynną Katedrę Notre Dame – najwspanialszy zabytek sztuki sakralnej z XII w. zachwycający lekkością architektury oraz wspaniałymi witrażami i kunsztownie wykonanymi portalami. Będąc na wyspie, nie można zapomnieć o skosztowaniu słodkich przysmaków w najznakomitszej lodziarni miasta – Bertillon. Zwiedzanie Pałacu Sprawiedliwości (z zewnątrz) – dawny Pałac Królewski. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: miasteczko studenckie oraz słynny paryski uniwersytet Sorbona oraz Pantheon, gdzie spoczywają zasłużeni obywatele Francji, a wśród nich Maria Curie- Skłodowska. Przerwa na kawę w słynnej kawiarni Les Deux Magots lub położonej tuż obok Café de Flore. Przejście do Ogrodów Luksemburskich, w których mieści się XVII - wieczny Pałac Luksemburski. Centrum Sztuki i Kultury im. Georges’a Pompidou(z zewnątrz). Spacer bulwarem Saint-Michel. Na zakończenie dnia czas wolny, Ciepła obiadokolacja na mieście. Przejazd na nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Wyjazd na dalsze zwiedzanie. Spacer po Dzielnicy Montmartre – dzielnicy artystów i nocnego życia: słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety, Moulin Rouge, bazylika Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności. Zwiedzanie Montmartre"u zakończymy na Place du Tertre, który jest historycznym miejscem powstania najbardziej znanego z nowoczesnych prądów malarskich - impresjonizmu. Wieża Eiffla – najsłynniejsza atrakcja Paryża. Wjazd na wieżę na wysokość 300 m i możliwość obejrzenia niezwykłej panoramy Paryża – niezapomniane przeżycie (dodatkowo płatne). Place Charles de Gaulle: Łuk Triumfalny – symbol Francji, spacer po Polach Elizejskich cieszących się sławą najpiękniejszej ulicy świata i dalej po Avenue Montaigne i Rue Faubourg Saint-Honoré, gdzie skupili swe sklepy najbardziej znani projektanci mody, twórcy haute couture, imponujący plac de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Przejście na plac de la Madeline, często wymieniany jako najlepszy adres dla smakoszy.
Rejs statkiem po Sekwanie. Ciepła obiadokolacja na mieście.
Przejazd na nocleg

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie
Zwiedzanie Luwru ze wspaniałą kolekcją arcydzieł sztuki europejskiej: słynną i tajemniczą Mona Lisą, Wenus z Milo, Nike z Samotraki. Muzeum Perfum Fragonard (będzie możliwość zakupów po preferencyjnych cenach, a także zapoznania się z technologią produkcji perfum). Następnie przejdziemy na Plac Vendome, przy którym znajduje się Hotel Ritz. Opera Garnier. Boulevard Haussmann – miejsce, gdzie Paryżanie spędzają czas w wielu ekskluzywnych sklepach. Czas wolny na zakupy. Wyjazd w stronę Polski koło g: 19:00, przejazd przez Belgię, Niemcy do Polski.

DZIEŃ 5
Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych

Koszt: 1450 zł od osoby *
Kalkulacja dla 45 osób

Cena zawiera: 2 x nocleg ze śniadaniem kontynentalnym na przedmieściach Paryża, pokoje 2,3osobowe z łazienkami, 2xciepła kolacja w centrum Paryża, transport autokarem klasy LUX, opłaty drogowe, parkingi, usługę pilota i przewodnika po Paryżu, komunikacja miejska w Paryżu. Rejs statkiem po Sekwanie, turystyczny fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie NNW, podatek VAT marża, gratis dla kierownika wycieczki.
Cena nie zawiera:
BILETY WSTĘPU:
wjazd na Wieżę Eiffla (15 Euro), Muzeum Luwr(bilet wstępu, rezerwacja plus przewodnik) – 25 EUR, Złota Kaplica – 9EUR, wejście na ŁUK TRIUMFALNY – 9,5 EUR, dopłata do pokoju jednoosobowego – 300 zł za osobę.

Kontakt
Jacek jdopieralski@geotravel.com.pl tel. 692-139-416
Ewelina ecios@geotravel.com.pl tel. 882-507-020

Zarezerwuj

Paryż

Paryż. Stolica Francji - salon świata

dorośli

Ilość nocy 4

Wyjazd 2019-04-18

1450.00 zł

CZECHY - Piwne smaki Beskidów Śląsko Morawskich

Frydek-Mistek, Lysá hora, Stramberk, Nosowice, Kopřivnice

dorośli

Ilość nocy 2

Wyjazd 2019-04-12

450.00 zł

Perły Lubelszczyzny

Kazimierz Dolny, Puławy, Nałęczów, Lublin

dorośli

Ilość nocy 2

Wyjazd 2019-04-12

320.00 zł