logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: biuro@geotravel.com.pl


Szczegóły wycieczki Geo Travel

Znajdź ofertę:


Wyjazd:


Powrót:


Ilość dorosłych:


Ilość dzieci:


Wyżywienie:


Bilety wstępu:

Szczegóły wycieczki - Sandomierz

Sandomierska majówka

Wyjazd: 2019-05-01

Powrót: 2019-05-03

Cena od osoby brutto: 399.00 zł

1.05.2018 Kazimierskie klimaty...

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

Kazimierz Dolny
To jedno z piękniej położonych miast Polski. Wtulone pomiędzy Dolinę Wisły a wyniosły Płaskowyż Nałęczowski. Miasto sztuki, filmu, galerii malarstwa a przede wszystkim wspaniałych renesansowych zabytków.
Zwiedzimy: Rynek z kamienicami Przybyłów, Góra Trzech Krzyży, kościół Fary, ruiny zamku, zabytkowe spichlerze nad Wisłą, Mały Rynek z synagoga i jatkami koszernymi. Wycieczka eko busikami do Wąwozu Korzeniowy Dół, spacer wąwozem. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.


2.05.2018 SANDOMIERZ - W Małym Rzymie
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie.
Sandomierz – zwany jest Małym Rzymem, ze względu na to, że podobnie jak stolica Italii położony jest na siedmiu wzgórzach, ma podziemia i przepołowiony jest główną rzeką kraju – Wisłą. Zachowały się wyjątkowe i unikatowe zabytki wszystkich epok historycznych.
Zwiedzimy: renesansowy Zamek, romański kościół Św. Jakuba z portalem Niebios, gotycką Katedrę pw. NMP z unikatowymi na skalę światową freskami ruskimi, Ucho Igielne, Rynek z ratuszem, Brama Opatowska - Kościół Św. Ducha, Collegium Gostomianum, Dom Długosza. Wytrwałym pokażemy Sandomierz podziemny – w czasie 45 minutowego spaceru po piwnicach i korytarzach. Na koniec zwiedzania wspaniały rejs statkiem po Wiśle, w czasie którego będziemy mogli podziwiać przepiękną panoramę KRÓLEWSKIEGO MIASTA – SANDOMIERZA!

Winnica Sandomierska. Winnica o areale 1 ha powstała w 2010 roku, uprawiane są tam: Regent, Cabernet Cantor, Marechal Foch, Riesling. Właściciel winnicy Marceli Małkiewicz, winiarską pasję odziedziczył po przodkach....
Zwiedzanie wraz z degustacją

Przejazd na obiadokolację oraz nocleg.

3.05.2018 Ziemia Opatowska
Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie.
Opatów – kolegiata Św. Marcina – zwiedzanie unikatowego dzieła architektonicznego. Świątynia z II poł. XII w. W XVIII wieku została przebudowana i otrzymała barokowy wystrój. Najcenniejszym zabytkiem kolegiaty jest nagrobek Krzysztofa Szydłowieckiego – słynny „lament opatowski”. Jest arcydziełem sztuki nagrobkowej stylu renesansowego.
Krzyżtopór - w największej Rezydencji Magnackiej w Europie
Znajdują się tutaj ruiny największego i najbogatszego zamku – rezydencji z XVII wieku. Zamek Krzyżtopór wzniesiony został w 1644 roku przez wojewodę sandomierskiego Krzysztofa Ossolińskiego. Monumentalny zespół pałacowy wbudowany w pięcioboczną bastionową fortecę, wg legendy wzniesiony był na wzór kalendarza: posiadał tyle okien ile dni w roku, tyle pokoi ile tygodni, tyle sal ile miesięcy i 4 wieże będące symbolem 4 pór roku. Ponadto w ośmiobocznej wieży strop sali stanowiło egzotyczne akwarium z egzotycznymi rybami….. Wyjazd w drogę powrotną.

CENA: 399 zł brutto* kalkulacja dla 40 osób
CENA: 420 zł brutto* kalkulacja dla 30 osób

Cena zawiera: zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (2 noclegi), 2*obiadokolacja,
2*śniadanie w Hotelu Miodowy Młyn *** w Opatowie, obsługę przewodnika, zestaw słuchawkowy, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW, gratis dla kierownika grupy oraz kierowcy.
Cena nie zawiera: kosztów transportu (na życzenie kalkulujemy transport z dowolnego miejsca wyjazdu)
Płatne dodatkowo: uroczysta kolacja od 75 zł/osoba

HOTEL:
MIODOWY MŁYN
Dawny młyn przebudowany na ekskluzywny hotel. Hotel dysponuje komfortowymi pokojami 2, 3 osobowymi. Znajduje się tutaj duża sala konferencyjna, siłownia i sauna. W restauracji serwowane są przepyszne dania. Przemiła obsługa sprawia, że pobyt w tym miejscu należy do bardzo udanych.

Dostępny termin: 1-3.05.2018


Kontakt i rezerwacje:
Jacek jdopieralski@geotravel.com.pl tel. 692-139-4 16
Ewelina ecios@geotravel.com.pl tel. 882-507-020

ZAPRASZAMY NA SANDOMIERSKĄ MAJÓWKĘ!

Zarezerwuj

Włochy. Rzym

Włochy Rzym, Watykan

dzieci i dorośli

Ilość nocy 3

Wyjazd 2019-05-27

2200.00 zł

Wycieczka szkolna Lublin, Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny, Lublin, Magiczne Ogrody, Nałęczów

dzieci

Ilość nocy 2

Wyjazd 2019-05-13

320.00 zł

Zimowe wycieczki Góry Świętokrzyskie

Wycieczki z przewodnikiem: Sandomierz, Kielce, Święty Krzyż

dzieci i dorośli

Ilość nocy 0

Wyjazd 2019-02-23

22.00 zł