Agencja Turystyki Geo Travel

Wycieczki firmowe, imprezy integracyjne, lokalne eventy w Górach Świętokrzyskich, Polsce i Europie. 


Za motto działalności przyjęliśmy trzy słowa:
G - jak gwarancja udanej imprezy 
E - jak empatia i elastyczność dla każdego uczestnika wycieczki,
O - jak największa odpowiedzialność za każdą zorganizowaną imprezę.

O Nas

Od początków działalności Agencji Turystycznej GEO Travel obsłużyliśmy ponad 50 tysięcy turystów z Polski i Europy. Dzięki czemu jesteśmy liderem turystyki przyjazdowej w Góry Świętokrzyskie, do Sandomierza i na Ziemię Lubelską. Na rynku organizacji imprez integracyjnych i wycieczek po Polsce i w Europie działamy od 10 lat. W 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI za wybitne osiągnięcia dla turystyki.
Specjalizujemy się w lokalnych eventach. Kochamy imprezy regionalne (m.in. świętokrzyskie kuligi, gry miejskie, terenowe, nocne zwiedzanie Sandomierza, sobota po zbóju, animacje pobytu), jednakże nie zapominamy również o propozycjach wycieczek integracyjnych po Polsce i całej Europie. Nasze imprezy są niepowtarzalne, a co najważniejsze, dostosowane przede wszystkim do życzeń Klienta. Nie boimy się nowych kierunków podróży - jeździmy z naszymi grupami wszędzie tam, gdzie jest na to zapotrzebowanie.
Naszymi Klientami są firmy, instytucje, urzędy, stowarzyszenia, uniwersytety trzeciego wieku, związki emerytów, grupy kadry nauczycielskiej. To, co Nas wyróżnia spoza konkurencji to fakt, że wszystkie imprezy są zawsze "szyte na miarę". Z nami odkryjecie Państwo na nowo Góry Świętokrzyskie,Sandomierz, Polskę i Europę. Zorganizujemy każdą imprezę firmową. 

Zespół

JACEK DOPIERALSKI

Właściciel Agencji Turystyki Geo Travel. Wyróżniony prestiżową nagrodą WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. To na nim spoczywa cała odpowiedzialność za najważniejsze sprawy firmy, odpowiedzialność za koordynacje działań, obsługę, zaplecze logistyczne i powodzenie powierzonych zadań. Profesjonalista. Czuwa, aby każde zlecenie było wykonane w terminie i z należytą starannością. Pasjonat Sandomierza, Gór Świętokrzyskich. Autor najnowszego przewodnika turystycznego: Góry Świętokrzyskie, Sandomierz. Instruktor świętokrzyskiego przewodnictwa.  Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku: geografia. Regionalista, krajoznawca, czynny przewodnik terenowy po świętokrzyskim, Sandomierzu i Ziemi Lubelskiej. Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.Prywatnie posiadacz 1 kyu Ju jitsu. 
jdopieralski@geotravel.com.pl

EWELINA CIOS

Specjalista ds turystyki, pracownik Agencji Turystyki Geo Travel, przewodnik po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.Na Ewelinie spoczywa odpowiedzialność na pracy operacyjnej biura. Oferty, kalkulacje, rezerwacje - to jej żywioł!Świetnie współpracuje z kontrahentami i klientami biura. Prywatnie interesuje się turystyką a szczególnie jej ukochaną krainą - Ponidziem!
ecios@geotravel.com.pl

BEATA PIWNIK

Przewodnik po Górach Świętokrzyskich, Sandomierzu, doświadczona pilotka wycieczek.
Studiuje oczywiście ukochaną turystykę w Krakowie. Kieruje działem recepcji jednego z kieleckich hoteli.
Kochana przez grupy za pasję, empatię i przekaz wiedzy. Zawsze do jej dyspozycji!
Prywatnie interesuje się podróżami, uwielbia czytać.......

ANNA MOLENDA

Przewodnik świętokrzyski i po Sandomierzu, pilot wycieczek. Absolwentka turystyki. Mieszka w Starachowicach. W letnie weekendy oprowadza grupy w ramach projektu Świętokrzyski Free Tour.Uwielbia wędrować górskimi szlakami. Pokonała setki kilometrów świętokrzyskich szlaków i bieszczadzkich połonin.....Kochana przez grupy za uśmiech i empatię.....Prywatnie lubi słuchać rocka.....

CEZARY MISIURA

Najodważniejszy przewodnik terenowy po świętokrzyskim i Sandomierzu, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, instruktor ochrony przyrody PTTK, instruktor pływania. Posiada również uprawnienia wychowawcy, ratownika, instruktora narciarstwa, płetwonurka. Połączył ze sobą swoje dwie największe pasje życiowe:podróże i wspinanie. 
W świętokrzyskim wspinał się już wszędzie! Przejawia również skłonności bibliofilistyczne.

AGNIESZKA SOCHACKA

Przewodnik terenowy po Górach Świętokrzyskich i Sandomierzu. Pilotka wycieczek zagranicznych.
Mieszkanka Starachowic. Z turystami spotyka się już od lat. Jest właścicielką DOMKI POD LASEM, pensjonatu położonego  w sercu Gór Świętokrzyskich.  Poluje na....książki regionalne, które kolekcjonuje. A przede wszystkim interesuje się partyzantką Gór Świętokrzyskich.

BARBARA DŁUGOSZ

Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Mieszkanka Stalowej Woli. Uczy języka polskiego w LO. 
Uwielbia czytać książki, podróżować i spotykać się ze swoimi turystami w Królewskim Mieście - Sandomierzu.

SŁAWOMIRA JAMBOR

Wspaniała przewodniczka świętokrzyska i sandomierska.  
Nauczycielka geografii, pasjonatka przyrody. 
Uwielbia geologiczne rezerwaty woj. świętokrzyskiego. 
Pokonała już  wiele tysięcy pieszych szlaków górskich. 

KATARZYNA KWIECIŃSKA

Świetna przewodniczka po Górach Świętokrzyskich i Sandomierzu. Z wykształcenia geograf. Pochodzi z Ponidzia, mieszka w Kielcach. 
Uwielbia przede wszystkim wędrówki rowerowe. Ze swoimi turystami pokonała tysiące świętokrzyskich szlaków.......

MAREK PUCIŃSKI

Przewodnik świętokrzyski i sandomierski. 
Pasję do regionu odziedziczył po swojej mamie - przewodniczce.
Chodząca skarbnica wiedzy. 
Uwielbia długi wędrówki. Kocha przyrodę. Pasjonat fotografii