logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: biuro@geotravel.com.pl


O nas Geo Travel

AGENCJA TURYSTYKI GEO TRAVEL
Wycieczki, integracje: Góry Świętokrzyskie, Sandomierz, Polska, Europa.
Lokalne eventy, rezerwacje noclegów, atrakcji turystycznych, usługi przewodnickie.
NASZA NAJNOWSZA OFERTA

Za motto działalności przyjęliśmy trzy słowa:
G – jak gwarancja udanej wycieczki,
E – jak empatia i elastyczność dla każdego uczestnika wycieczki,
O – jak odpowiedzialność za każdą zorganizowaną imprezę.

Od początków działalności Agencji Turystycznej GEO Travel obsłużyliśmy ponad 10 tysięcy turystów z Polski i Europy.Dzięki czemu jesteśmy liderem turystyki przyjazdowej w Góry Świętokrzyskie, do Sandomierza, Lublina oraz całą Ziemię Lubelską. Na rynku wycieczek działamy od 9 lat. W 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI za dokonania dla turystyki.
Specjalizujemy się w lokalnych eventach. Działamy regionalnie (m.in. świętokrzyskie kuligi, gry miejskie, terenowe,nocne zwiedzanie Sandomierza, animacje), jednakże nie zapominamy również o propozycjach wycieczek po Polsce i wycieczek zagranicznych m.in. dla firm, seniorów i szkół po Europie. Programy wycieczek są niepowtarzalne, a co najważniejsze, dostosowane przede wszystkim do życzeń Klienta. Nie boimy się nowych kierunków podróży – jeździmy z naszymi grupami wszędzie tam, gdzie jest na to zapotrzebowanie.
Naszymi Klientami są firmy, instytucje, urzędy,szkoły,biura turystyczne, stowarzyszenia, uniwersytety trzeciego wieku, związki emerytów, grupy kadry nauczycielskiej. To, co Nas wyróżnia spoza konkurencji to fakt, że wszystkie imprezy są zawsze „szyte na miarę”. Z nami odkryjesz na nowo Góry Świętokrzyskie,Sandomierz, Polskę i Europę. Zwiedzaj z nami!
Oferta wycieczek turystycznych, jakich nie spotkasz nigdzie indziej –sprawdź już teraz!


Jacek Dopieralski

Właściciel Agencji Turystyki Geo Travel. Wyróżniony prestiżową nagrodą WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. To na nim spoczywa cała odpowiedzialność za najważniejsze sprawy firmy, odpowiedzialność za koordynacje działań, obsługę, zaplecze logistyczne i powodzenie powierzonych zadań. Profesjonalista. Czuwa, aby każde zlecenie było wykonane w terminie i z należytą starannością. Pasjonat Sandomierza, Gór Świętokrzyskich. Autor najnowszego przewodnika turystycznego: Góry Świętokrzyskie, Sandomierz. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku: geografia. Regionalista, krajoznawca, czynny przewodnik terenowy po świętokrzyskim, Sandomierzu i Ziemi Lubelskiej. Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.Prywatnie posiadacz 1 kyu Ju jitsu.
jdopieralski@geotravel.com.pl

Ewelina Cios

Specjalista ds turystyki, pracownik Agencji Turystyki Geo Travel, przewodnik po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.Na Ewelinie spoczywa odpowiedzialność na pracy operacyjnej biura. Oferty, kalkulacje, rezerwacje - to jej żywioł!Świetnie współpracuje z kontrahentami i klientami biura. Prywatnie interesuje się turystyką a szczególnie jej ukochaną krainą - Ponidziem!
ecios@geotravel.com.pl

Beata Piwnik

Przewodnik po Górach Świętokrzyskich, Sandomierzu, doświadczona pilotka wyciecze.
Absolwentka turystyki. Kieruje działem recepcji jednego z kieleckich hoteli. Kochana przez grupy za pasję, za empatię, za przekaz wiedzy. Zawsze do jej dyspozycji!
Prywatnie interesuje się podróżami, uwielbia czytać.......

Anna Molenda

Przewodnik świętokrzyski i po Sandomierzu, pilot wycieczek. Absolwentka turystyki. Mieszka w Starachowicach. W letnie weekendy oprowadza grupy w ramach projektu Świętokrzyski Free Tour.Uwielbia wędrować górskimi szlakami. Pokonała setki kilometrów świętokrzyskich szlaków i bieszczadzkich połonin.....Kochana przez grupy za uśmiech i empatię.....Prywatnie lubi słuchać rocka.....

Ela Jaworska

Przewodnik po woj. świętokrzyskim i Sandomierzu, pilotka wycieczek zagranicznym z długim stażem
Uwielbia pracować z grupami....Mieszkanka Skarżyska Kamiennej. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej.Kocha podróżować......motocyklem
Godzinami może opowiadać o motocyklowych wyprawach. To jej największa życiowa pasja!

Cezary Misiura

Najodważniejszy przewodnik terenowy po świętokrzyskim i Sandomierzu, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, instruktor ochrony przyrody PTTK, instruktor pływania. Posiada również uprawnienia wychowawcy, ratownika i płetwonurka. Połączył ze sobą swoje dwie największe pasje życiowe:podróże i wspinanie.
W świętokrzyskim wspinał się już wszędzie! Przejawia również skłonności bibliofilistyczne.

Barbara Długosz

Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Mieszkanka Stalowej Woli. Uczy języka polskiego w LO.
Uwielbia czytać książki, podróżować i spotykać się ze swoimi turystami w Królewskim Mieście - Sandomierzu.

Agnieszka Sochacka

Przewodnik terenowy po Górach Świętokrzyskich i Sandomierzu.Mieszkanka Starachowic. Z turystami spotyka się już od lat. Wynajmuje im domki agroturystyczne położone u podnóża Góry Miejskiej. Poluje na....książki regionalne, które kolekcjonuje. A przede wszystkim interesuje się partyzantką Gór Świętokrzyskich.